| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Custom Bundle | No |
| MPN | A15633101, A15633101 replaces AP8068670. |
| Suitable For | Fridge - Freezer |
| Personalize | No |
| Unit Type | lb |
| Capacity | 25 ft³ |
| Manufacturer Warranty | 2 Months |
| Item Height | Less Than 1 in |
| Features | Refrigerator |
| Unit Quantity | 20 |
| Finish | Plastic |
| Item Width | Less Than 1 in |
| Compatible Brand | Electrolux |
| Installation | Built-In/Integrated |
| Color | Multicolor |
| Compatible Model | A15633101 |
| Material | ABS Plastic |
| Set Includes | Control Board |
| Item Depth | Less Than 1 in |
| Brand | Frigidaire |
| Type | Control Board |
| Model | A15633101 |
| Item Weight | 2 |
| Power | 300 W |
| Country of Origin | Unknown |
Check the listing for details. Frigidaire OEM Fridge Control Board A15633101 *Same Day Ship & 60 Days Warranty*. Color: Multicolor, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 89.92 USD. Part Number A15633101 replaces AP8068670.