| Color | Brown |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Country of Origin | China |
| Features | Adjustable Fitting |
| Item Height | 25cm |
| Item Length | 33cm |
| Item Weight | 0.45 kg |
| Item Width | 23cm |
| Manufacturer Warranty | None |
| Material | Metal and ABS |
| Model | Bike Basket |
| Size | 33CMX23CMX25CM |
| Type | Basket |
Check the listing for details. Front Bike Basket Container Mounting Hardware with Bracket,Bicycle Basket. Color: Brown, Condition: New, Made in China. Listed at 24.21 USD. 1 Bike Basket with Mounting Sheets. 【Large Capacity】: 33cmx23cmx25cm, Spacious basket design easily accommodates groceries, bags, or daily essentials. We'd like to settle any problem in a friendly manner.