| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | Black |
| Department | Men |
| Item Height | 15.5 cm |
| Item Length | 18 cm |
| Item Weight | 0.23 kg |
| Item Width | 23 cm |
| Material | Iron |
| Model | Bike Basket |
| Size | 18cmx23cmx15.5cm |
| Size(US) | 7.09x9.06x6.10inch |
| Type | Basket |
Check the listing for details. Front Bike Basket Convenient Versatile Pet Carrier Luggage Storage Organizer. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 33.00 USD. 【Compatibility】: This Front Basket is universally compatible with a variety of children's bicycles, making installation quick and easy for any bike model. 【Safe Features】: Designed with rounded edges and no sharp corners, the Bike Basket ensures safe for children while riding.