| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 60 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Item SKU | LYAP-302 |
| Other Part Number | For |
| Size | 69.48" x 12.79" |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Color | Black |
| Manufacturer Part Number | SUP00057 |
| UPC | 740331200068 |
| Material | Plastic |
| MPN | SUP00057 |
| Superseded Part Number | Replace for CP9Z17C897A |
| Placement on Vehicle | Front |
| Brand | Unbranded |
| Shipping Notes | We have multiple warehouses in US |
| Type | Bumper Bracket |
| Item Condition | New |
| Interchange Part Number | Replace for CP9Z17C897A |
| EAN | 6941024903356 |
| Manufacturer Warranty | 10 Years |
| Model | For Focus |
| Fitment | For 2014-2014 Ford Focus Ambiente Sedan 4-Door |
| Payment Method | PayPal |
| Finish | Black |
| Package Includes | Front Bumper Cover Support * 1 |
Check the listing for details. For 2012 2013 2014 Ford Focus Front Bumper Support Bracket Replace FO1065105. Color: Black, Condition: New. Listed at 34.50 USD. For 2012 2013 2014 Ford Focus Front Bumper Support Bracket Replace FO1065105 Feature100% Brand New ,100% high quality,100% picture in kindReplacement for part # FO1065105, CP9Z17C897APlacement on vehicle: Front UpperINTERCHANGE PART NUMBERS: Replace for CP9Z17C897A, FO1065105OTHER PART NUMBERS: Replace for FO1065105QUANTITY PER PACKAGE: 1 FitmentFor 2014-2014 Ford Focus Ambiente Sedan 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus Electric Hatchback 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus S Sedan 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus SE Hatchback 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus SE Plus Hatchback 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus SE Plus Sedan 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus SE Sedan 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus Titanium Hatchback 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus Titanium Plus Sedan 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus Titanium Sedan 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus Trend Hatchback 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus Trend Sedan 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus Trend Sport Hatchback 4-DoorFor 2014-2014 Ford Focus Trend Sport Sedan 4-DoorFor 2013-2013 Ford Focus Electric Hatchback 4-DoorFor 2013-2013 Ford Focus S Sedan 4-DoorFor 2013-2013 Ford Focus SE Hatchback 4-DoorFor 2013-2013 Ford Focus SE Plus Hatchback 4-DoorFor 2013-2013 Ford Focus SE Plus Sedan 4-DoorFor 2013-2013 Ford Focus SE Sedan 4-DoorFor 2013-2013 Ford Focus Titanium Hatchback 4-DoorFor 2013-2013 Ford Focus Titanium Plus Sedan 4-DoorFor 2013-2013 Ford Focus Titanium Sedan 4-DoorFor 2012-2012 Ford Focus Electric Hatchback 4-DoorFor 2012-2012 Ford Focus S Sedan 4-DoorFor 2012-2012 Ford Focus SE Hatchback 4-DoorFor 2012-2012 Ford Focus SE Sedan 4-DoorFor 2012-2012 Ford Focus SEL Hatchback 4-DoorFor 2012-2012 Ford Focus SEL Sedan 4-DoorFor 2012-2012 Ford Focus Titanium Hatchback 4-DoorFor 2012-2012 Ford Focus Titanium Sedan 4-Door Package Included1 x Front Bumper Cover Support,as our pic shown ShippingAll items will be shipped out in 1 business day,no expedited service available.We ship our items to USA only(Does NOT include Hawaii,Alaska or Puerto Rico, PO Boxes/APO's ). Contact usAny Questions,Just feel free to contact us on eBay.We will reply you in 24 hours. US LOCAL SHIPPER Note:We will reply you within 24 hours to provide you with the best pre-sale and after-sale service!Please don't leave negative reviews at will!^_^ On Jul 6, 2022 at 18:57:08 PDT, seller added the following information: