| Other Part Number | NI1066134V |
|---|---|
| Year | 2007 2008 2009 2010 2011 2012 |
| Years | 2007-2012 |
| OE/OEM Part Number | 62222ET00A / 62223ET00A |
| UPC | 822300422005 |
| Brand | Uzooka |
| Partslink-number | NI1066134V NI1067134V |
| Bulbs Included | No |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Housing Color | Original Style |
| Interchange Part Number | 62222ET00A DS43295AR NS186139BAR S0519B211AP0N 62223ET00A |
| Interchange Part Number 2 | DS43295AL NS186139BAL S0519B111AP0N |
| Placement on Vehicle | Left, Right |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Manufacturer Part Number | NI1066134V-NI1067134V |
| Type | Bumper Bracket |
| Features | DOT-Certified, SAE-Certified |
Check the listing for details. Front Driver & Passenger Front Bumper Brackets 07-12 Nissan Sentra NI1067134. Condition: New. Listed at 49.40 USD. One Left Driver Side & One Right Passenger Side Bumper Bracket. Driver and Passenger Side Set. We are always happy to help find the right product for your vehicle. Fast Processing. Not satisfied?.