| Auto Part Position | Front |
|---|---|
| Material | Metal |
| Item Weight | 60 Grams |
| Vehicle Service Type | Cars |
| Automotive Fit Type | Vehicle Specific Fit |
| Model | 62222-4GA0A |
| Item model number | 62222-4GA0A |
| Manufacturer Part Number | 62222-4GA0A |
| Date First Available | November 28, 2024 |
| Customer Reviews | 5.0 out of 5 stars |
| Item Length | 1 |
| Item Height | 1 |
| Item Width | 1 |
Check the listing for details. Front Driver Passenger Side Left and Right Bumper Bracket Kit for Infiniti. Condition: New. Listed at 23.98 USD. Applicable for Infiniti Q50 2014-2022.