| Brand | automall_tech |
|---|---|
| Position | Front |
| Type | Bike Front Frame Bag |
| Color | Blue |
| Size | 7.87"x5.12"x1.57" |
| Compatible With | All Mountain Bike |
| Net Weight | 252g |
| Shell Color | Black, Blue |
| Placement on Vehicle | "Front" |
| Dimension | 30x20x4cm / 11.81"x7.87"x1.57"(L*W*H) |
| Package Content | 1 x Bike Front Frame Bag |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
| Universal Fitment | Yes |
| California Prop 65 Warning | Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov - |
| UPC | 734301993272 |
Check the listing for details. Front Frame Bag with Touch Screen Phone Holder Storage Bag for Bicycle Blue. Color: Blue, Condition: New with tags. Listed at 16.29 USD. Feature:A good helper to store your keys, phone, purse, and other things when you ride. You do not need to take large bags any more.Made of good quality material, not easy to wear, tear-resistant, waterproof, and durable.Anti-slip and waterproof design, the small bag is good for keeping your Phone, and it can be used and removed easily.Cycling bag for easy riding. It can hold the supplies you need for your travels to facilitate your long rides.Fashion design, easy to carry. Safe and convenient keeping of your belongings while riding a bike.Specification:Condition: Brand NewColor: Black, BlueMaterial: PUTotal Size: 30x20x4cm / 11.81"x7.87"x1.57"(L*W*H)Bag Size: 20x13x4cm / 7.87"x5.12"x1.57"(L*W*H)Phone Holder Bag Size: 18x10x2cm / 7.09"x3.94"x0.79"(L*W*H)Packing Includes:1 x Bike Front Frame Bag.