| Title | Front Mesh Wire Basket With Quick Release Bracket |
|---|---|
| Item Height | 263mm |
| Item Width | 280mm |
| Item Weight | 599 Gramsg |
| Brand | Adie |
| Color | Black |
| Item Length | 350mm |
| Material | Plastic |
| Style | Basket and Plastic Holder |
| Type | Baskets |
| Department | Unisex |
| Part Type | Bike Spares |
| MPN | 9505 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5013863095057 |
Check the listing for details. Front Mesh Wire Basket With Quick Release Bracket. Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 50.30 USD. Style: Basket and Plastic Holder. Part Type: Bike Spares. Type: Baskets. Condition: New. Material: Plastic. Item Length: 350mm.