| Fitment Type | Direct Replacement |
|---|---|
| Wire Quantity | 2 |
| Fitment1 | For 2009-2021 Nissan Frontier |
| Fitment2 | For 2004-2015 Nissan Titan |
| Fitment3 | For 2014-2022 Infiniti Q50 |
| Fitment4 | For 2017-2022 Infiniti Q60 |
| Brand | Unbranded |
| Type | Washer Pump Connector |
| Placement on Vehicle | Front, Rear |
| Features | Easy Installation,Durable |
| Manufacturer Part Number | 28920-7S200, 289208990A, 28920ZL40A, 377150 |
| OE/OEM Part Number | 28920-7S200, 289208990A, 28920ZL40A, 377150 |
| Superseded Part Number | 28920-7S200, 289208990A, 28920ZL40A, 377150 |
Check the listing for details. Front or Rear Windshield Washer Pump Connector For 2004-2015 Nissan Titan. Condition: New. Listed at 13.26 USD. 1x Windshield Washer Pump Connector. 2004-2015 Nissan Titan All Engine Rear. 2004-2015 Nissan Titan All Engine Front. 2009-2021 Nissan Frontier All Engine Rear. 2009-2021 Nissan Frontier All Engine Front.