| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Tarazon |
| Color | Silver |
| Finish | CNC |
| Inside Diameter | 2.2 in |
| Item Thickness | 0.2 in + 0.22 in |
| Items Included | Brake Pads |
| Manufacturer Part Number | DHD1502A1508AFA4002-SIL-rf |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Placement on Vehicle | Front |
| Rotor Outside Diameter | 11.5 in |
| Rotor Style | Solid |
| Type | Brake Disc Rotor |
Check the listing for details. Front Rear 11.5 Brake Rotors Pads Fatboy Night Train Heritage Softail FXST 00-07. Color: Silver, Condition: New. Listed at 139.98 USD. More Brake Parts for Harley-Davidson:CNC Forward Controls Kit for Harley Davidson Softail Fatboy Heritage 2000-2017159.97 USDFree shippingSOFTAIL 84-99 FORWARD CONTROLS FOOT PEGS for HARLEY FATBOY HERITAGE FXSTS FXSTC179.97 USDFree shippingCNC Forward Controls for Harley Sportster XLH883 XLH1200 XL883 XL1200 1986-2022119.97 USDFree shippingPolished Forward Controls for Harley Softail 1984-1999 Big Twin FL FX 1958-1984179.97 USDFree shippingSportster XLH 1987-2003 Forward Controls Complete Kit Foot Pegs Levers Linkages149.97 USDFree shippingMale Mount Foot Peg Extensions for Harley Softail Sportster XL 883 1200 Dyna FXD44.97 USDFree shippingForward Controls Dyna Super Glide FXDC FXD Street Bob FXDB Low Rider FXDL 00-17134.97 USDFree shippingOEM 50700005 Reduced Reach Forward Control Conversion Kit for Harley Dyna 06-1789.97 USDFree shipping12" Forward Controls Kit for Harley Sportster Models 86-03 XLH XL 1200 1100 883144.97 USDFree shipping10" Forward Controls Peg Lever Linkage For Harley Sportster Iron 883 1200 14-22159.97 USD35.0 USD3/4" Driver Floorboard Spacer Extension For Harley 92-08 Road King Electra Glide39.97 USDFree shipping12"-13" Billet Forward Controls Softail Street Bob FXBB Low Rider FXLR 2018-2023199.97 USDFree shipping