| Size | 150x70x48mm/5.906 x 2.756 x 1.89inch |
|---|---|
| Material | High-quality ABS plastic |
| Type | Door handle storage box |
| Brand | Unbranded |
| Item Weight | 97.00gg |
| Item Height | 4.8cm/1.8912inmm |
| Item Length | 15cm/5.91inmm |
| Item Width | 7cm/2.758inmm |
| Color | Black |
| Vehicle location | Front, Left, Right |
| Fitment | For 2015 and later for Ford Mustang |
| Fitment type | Direct replacement |
| Origin | Mainland China |
Check the listing for details. Front/ Rear Door Handle Storage Box ABS Plastic for Ford Mustang 2015+. Color: Black, Condition: New. Listed at 13.35 USD. Front/ Rear Door Handle Storage Box ABS Plastic Car Armrest Container Front Door Handle Storage Organizer for Ford Mustang 2015+. Fit for Mustang 2015-2018: Specially designed for Mustang models from 2015 to 2018, this door grab handle pocket integrates seamlessly into your vehicle.