| manufacturer_minimum_age | 180.0 |
|---|---|
| edition | Standard Edition |
| MPN | Y2-017A |
| batteries_required | false |
| manufacturer | YOKOMO(YOKOMO) |
| number_of_boxes | 1.0 |
| Brand | YOKOMO |
| target_audience_keyword | Unisex |
| material | plastic |
| is_assembly_required | false |
| distribution_designation | default |
| part_number | Y2-017A |
| model_number | Y2-017A |
| unspsc_code | 60141000 |
| UPC | 639342212255 |
Check the listing for details. Front/rear shock tower DP-YD2 Y2-017A. Condition: New. Listed at 44.40 USD. These are standard resin front and rear shock towers for the YD-2 series. 1 ~ 2 weeks.