| Brand | Caltric |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | LT144AA1039 |
| Warranty | 3 Months |
| OE Part Number | 2410616 |
| Item Length | 203.2 mm |
| Item Height | 116.84 mm |
| Item Width | 121.92 mm |
| Part Type | Light |
| Bundle Listing | 0 |
| Interchange Part Number | 2410616 |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
| Superseded Part Number | 2410616 |
| Instock Item | 1 |
Check the listing for details. Front Right Headlight & Bulb For Polaris ACE 500 2017-2019 / ACE 570 2016-2019. Condition: New. Listed at 94.12 USD.