| OE/OEM Part Number | H0670-CD70A |
|---|---|
| Number of Pieces | 1 |
| Type | Door Handle |
| Manufacturer Part Number | 80670-CD70A 80670-CD000 H0670-CD70A |
| Other Part Number | 80670CD70A 80670CD000 H0670CD70A |
| Placement on Vehicle | Front Right |
| Brand | Unbranded |
| Color | Silver |
| Interchange Part Number | 80670-CD000, H0670-CD70A |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| Superseded Part Number | 80670CD000 H0670CD70A |
| UPC | 710422889465 |
Check the listing for details. Front Right Passenger Side Interior Door Handle Assembly For NISSAN 2003-04 350Z. Color: Silver, Condition: New. Listed at 22.99 USD. For 2003-2004 Nissan 350Z Only. Place on Vehicle: Front Right Passenger side. Type: Inside Door Handle. 1x Inside Door Handle. With a high rate.