| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Length | 7.50" |
| Color | Black |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Overall Length | 12.00" |
| MPN | 18-410B/B |
| Handle Length | 4.50" |
| Brand | Frost Cutlery |
| Blade Type | Drop Point |
| Type | Tactical Knife |
| Model | Battalion Task Commander |
| Tang Style | Stick |
| Features | Sheath Included |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Rubber |
Check the listing for details. FROST CUTLERY BATTALION TASK COMMANDER 18-410B/B. Color: Black, Condition: New other (see details). Listed at 7.50 USD. FROST CUTLERY BATTALION TASK COMMANDER 18-410B/B12" Overall Stick Tang 4 1/2" Black Rubber Handle7 1/2" Black Coated Stainless Steel Drop Point BladeNylon Sheath & Lanyard Hole One flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales