| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Length | 7.50" |
| Color | Black |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Overall Length | 12.50" |
| MPN | FC-33B |
| Handle Length | 5.00" |
| Brand | Frost Cutlery |
| Blade Type | Clip Point |
| Type | Tactical Knife |
| Model | Bowie |
| Tang Style | Full |
| Features | ABS Sheath |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Rubberized ABS |
Check the listing for details. FROST CUTLERY BOWIE FC-33B. Color: Black, Condition: New other (see details). Listed at 20.00 USD. FROST CUTLERY BOWIE FC-33B12 1/2" Overall Full Tang Black Rubberized ABS Handle7 1/2" Black Finish Stainless Steel Clip Point BladeBlack ABS SheathOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales