| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Length | 8.25" |
| Color | Camo |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Overall Length | 13.50" |
| MPN | 18-434CA |
| Handle Length | 5.25" |
| Brand | Frost Cutlery |
| Blade Type | Clip Point |
| Type | Tactical Knife |
| Model | Jungle Fever I |
| Tang Style | Stick |
| Features | Sheath Included |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Rubberized Plastic |
Check the listing for details. FROST CUTLERY JUNGLE FEVER I 18-434CA. Color: Camo, Condition: New other (see details). Listed at 9.60 USD. FROST CUTLERY JUNGLE FEVER I 18-434CA13 1/2" Overall Stick Tang Rubberized Plastic Camo Handle8 1/4" Black Coated Stainless Steel Clip Point BladeBlack Nylon SheathOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales