| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | 3Cr13 Stainless Steel |
| Blade Length | 10.0" |
| Color | Black |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Overall Length | 15.0" |
| MPN | QS-578RUB/B |
| Handle Length | 5.0" |
| Brand | Frost Cutlery |
| Blade Type | Drop Point |
| Type | Bowie |
| Model | Bowie |
| Tang Style | Full |
| Features | Sheath Included |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Rubber |
Check the listing for details. FROST CUTLERY QUICKSILVER BOWIE QS-578RUB/B. Color: Black, Condition: New other (see details). Listed at 10.00 USD. FROST CUTLERY QUICKSILVER BOWIE QS-578RUB/B15" Overall Full Tang Rubber Handle10" 3Cr13 Black Coated Stainless Steel Drop Point BladeLanyard Hole, Brass Guard, Nylon SheathOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales