| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Power Source | Batteries |
| MPN | 010-02472-00 |
| Item Length | 0.4 in |
| Number of Preloaded Courses | 42,000 |
| Battery Life | 30 hrs |
| Item Height | 1.7 in |
| Sensors | GPS |
| Sport/Activity | Golf |
| Item Width | 1.7 in |
| Display Resolution | 176 x 176 |
| Color | Black |
| Brand | Garmin |
| Measurement System | Decimal & Imperial |
| Display Size | 0.9 in |
| Language | English |
| Features | Bluetooth |
| Material | Silicone |
| Type | Golf GPS |
| Model | Garmin Approach S12 |
| Item Weight | 1.20 oz |
Check the listing for details. Garmin Approach S12 Golf GPS - Black (010-02472-00). Color: Black, Condition: New. Listed at 200.00 USD.