| EAN | 0753759968021 |
|---|---|
| Brand | Garmin |
| Manufacturer Part Number | 010-11533-00 |
| Model | 0101153300 |
| MPN | 010-11533-00 |
| ProductGroup | Sports |
| ProductTypeName | SPORTING_GOODS |
| Publisher | Garmin |
| Shipping Weight | 1.650000 |
| Short Description | Garmin Actuator Power Cable |
| Sport/Activity | Fishing/Boating |
| Studio | Garmin |
| Style | Sneaker |
| Type | 010-11533-00 |
| UPC | 753759968021 |
| Color | Black |
| Compatibility1 | Class A Or B Linear Actuators |
| Compatibility2 | GHP 12 Sailboat Autopilot Systems |
| Country of Origin | TAIWAN |
| Display Size | 2 in |
| Features | Actuator Power Cable |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Item Condition | New |
| Item Height | 7 in |
| Item Length | 2 in |
| Item Weight | 0.65 pounds |
| Item Width | 2 in |
| Label | Garmin |
| Manufacturer | Garmin |
| Binding | Sports |
Check the listing for details. GARMIN ELEC. 010-11533-00 Actuator Power Cable. Color: Black, Condition: New, Made in TAIWAN. Listed at 36.48 USD. The Garmin 010-11533-00 Actuator Power Cable is a high-quality power cable designed for use with electronic devices. Garmin 010-11533-00 Actuator Power Cable for Electronics. Actuator power cable. Product Type: Actuator Power Cable.