| Brand | Garr |
|---|---|
| End Mill Type | Roughing & Finishing End Mill |
| End Type | Corner Radius |
| Mill Diameter | 3/4 in |
| Number Of Flutes | 3 |
| Overall Length | 3 in |
| Shank Diameter | 3/4 in |
| MPN | 1151855 |
Check the listing for details. Garr 3/4" End Mill 3 Flute .030" Corner Radius 3.025" OAL Solid Carbide 1151855. Condition: New – Open box. Listed at 64.99 USD. You will receive 1 X Garr Tool 1151855 per order. Unused surplus.