| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Garrett |
| MPN | 9894800 |
| Type | Search Coil Cover |
| Model | 14" x 11" DD Reaper Coil Cover |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Coil Shape | Elliptical |
| Coil Size | 14" x 11" |
| Color | Black |
| Compatible Coil | Garrett 14" x 11" DD Reaper Search Coil |
| UPC | 009068045138 |
Check the listing for details. Garrett 14" x 11" DD Reaper Coil Cover. Color: Black, Condition: New. Listed at 30.75 USD. Compatible with Garrett 14" x 11" DD Reaper Search Coil. It can add years to the life of the coil by preventing scuffs and scratches.Additional InformationCompatible: Garrett 14" x 11" DD Reaper Search CoilCoil Shape: Elliptical