| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Closure | Zip |
| Size | Medium |
| Custom Bundle | No |
| Color | Black |
| MPN | FAN-RL-LTHR-7070RM-4Z-BLK-LK |
| Material | Leather |
| Number of Pockets | 4 |
| Modified Item | No |
| Brand | Garrison Grip |
| Department | Unisex Adults |
| Item Height | 6.5" |
| Strap Length | 50" |
| Sport/Activity | Hunting |
| Item Weight | 1 lb |
| Item Width | 11" |
| UPC | 698781426388 |
Check the listing for details. Garrison Grip CCW 4 Compartment Leather Locking Fanny Pack for Medium Guns.. Color: Black, Condition: New with tags, Made in United States. Listed at 29.95 USD. Garrison Grip supplies concealed carry accessories for guns pistols firearms like Smith & Wesson Ruger Glock Taurus Remington Sig Sauer Kahr Springfield Armory Beretta and Hi-Point. Trademark "Garrison Grip" Serial No: 86146227 and "orGUNizer" Serial No: 85695498 and U.S. Trademark "Micro Trigger Stop" Serial No: 87093441.