| Brand | Garritan |
|---|---|
| Type | Orchestra |
| Format | CD |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 2 GB |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Model | Garritan Personal Orchestra Second Edition |
| Minimum Processor Speed | 2.5 GHz |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Garritan Personal Orchestra DVD + Original Guide Booklet Second Edition. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 39.95 USD. Brand new sealed. Ships free via USPS ground advantage. Thanks for looking!