| Brand | Garven |
|---|---|
| Type | Single Sleep Mask |
| Color | Light Blue |
| Item Height | 0.6 in |
| MPN | 053-24-1749 |
| Material | Satin |
| Item Length | 7.8 in |
| Item Width | 3.5 in |
Check the listing for details. Garven Satin Sleep Mask & Dream Journal Set Light Blue. Color: Light Blue, Condition: New with box. Listed at 9.74 USD. Garven Satin Sleep Mask & Dream Journal Set Light Blue