| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 60 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Items in Set | 1 |
| Compatible Brand | General Electric |
| Installation | Built-In/Integrated |
| Power Source | Electric |
| Color | Multicolor |
| Custom Bundle | No |
| Compatible Model | WB27T10380R (AP7179166) replaces WB27T10380. |
| Material | Plastic |
| Set Includes | Control Board |
| MPN | 191D3159P128 |
| Item Depth | 1-5 in |
| Suitable For | Range Oven / Stove |
| Brand | GE |
| Type | Control Board |
| Capacity | 4.1-5.0 ft³ |
| Manufacturer Warranty | 2 Months |
| Item Height | 5.1-10 in |
| Model | GE WB27T10380 |
| Features | Genuine GE Range Oven Control Board |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Finish | Panel-Ready |
| Item Weight | 2 LBS |
| Power | 3000W |
| Item Width | 1-5 in |
Check the listing for details. Genuine GE Range Control Board 191D3159P128 **Same Day Ship & 60 Days Warranty*. Color: Multicolor, Condition: Used. Listed at 59.98 USD. Cross Reference InformationPart Number WB27T10380R (AP7179166) replaces WB27T10380.