| Product Name | Genuine GM Active Suspension Control Module 22942271 |
|---|---|
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 22942271 |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Cadillac |
| Model | CT6 |
| Year | 2016 2017 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Brand | GM Genuine Parts |
| Item Height | 3 in |
| Manufacturer Part Number | 22942271 |
| Item Length | 10.25 in |
| Item Weight | 1.32 lb. |
| Item Width | 6.88 in |
Check the listing for details. Genuine GM Active Suspension Control Module 22942271. Condition: New. Listed at 338.86 USD. You can rest assured that we are available for you before, during, and after the sale. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.