| Product Name | Genuine GM Active Suspension Control Module Bracket 23241844 |
|---|---|
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 23241844 |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Brand | GM Genuine Parts |
| Item Height | 0.45 in |
| Manufacturer Part Number | 23241844 |
| Item Length | 3.35 in |
| Item Weight | 0.01 lb. |
| Item Width | 1.65 in |
Check the listing for details. Genuine GM Active Suspension Control Module Bracket 23241844. Condition: New. Listed at 30.89 USD. This GM Genuine Part is designed, engineered, and tested to rigorous standards and is backed by General Motors. Simply request our dealer invoice for the part and provide it to your preferred dealer along with the defective part.