| Product Name | Genuine GM F (S)Spring 24276553 |
|---|---|
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 24276553 |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Brand | GM Genuine Parts |
| Item Height | 3.95 in |
| Manufacturer Part Number | 24276553 |
| Item Length | 10.65 in |
| Item Weight | 19.55 lb. |
| Item Width | 14.6 in |
Check the listing for details. Genuine GM F (S)Spring 24276553. Condition: New. Listed at 39.00 USD. ProductGenuine GM F (S)Spring 24276553. Quality: Manufactured to OEM tolerances for correct spring rate. Just Didn't Like it. Found a Better Price. Changed My Mind. Doesn't Fit. Applies when you include your VIN during or before checkout.