| Number of Items in Set | 4 |
|---|---|
| Pattern | Logo |
| Shape | Round |
| Character | HD LOGO |
| Occasion | All Occasions |
| Size | One Size |
| Color | Black |
| Item Diameter | 4 in |
| Material | Faux Leather |
| Item Length | 4 in |
| Brand | Harley-Davidson |
| Personalize | No |
| Type | Coaster |
| Style | Traditional |
| Theme | Motorcycles |
| Country of Origin | United States |
| Character Family | motorcycles |
| Item Width | 4 in |
| UPC | 081134119790 |
Check the listing for details. Genuine Harley-Davidson Silhouette Bar & Shield Logo Coasters. Color: Black, Condition: New, Made in United States. Listed at 19.99 USD. THESE ARE VERY NICE AS SEEN IN THE PICKS. I ONLY HAVE A FEW SETS OF THESE SO GET YOUR BEFORE THEY ARE ALL GONE!