| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 98854-5NA0A |
| Product Name | Genuine Harness Occupant Sensor 98854-5NA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 98854-5NA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 988545na1a |
Check the listing for details. Genuine Harness Occupant Sensor 98854-5NA0A. Condition: New. Listed at 82.94 USD. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Genuine Nissan Parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.