| Colors | Milk Tea Color with Gold Buckle 60cm |
|---|---|
| Character | NO |
| Number of Pieces | 2 Piece |
| Size | 60cm,75cm,2cm |
| Color | Milk Tea Color,Black,Brown,Ebony,Navy Blue |
| Material | Leather |
| Item Length | 60cm,75cm |
| Fabric Type | Genuine Leather |
| Accents | Strap, For Hermes Herbag31 Bag, purse straps replacement crossbody, purse shoulder straps, leather bag strap, shoulder bag strap, strap replacement for bag, purse straps crossbody |
| Brand | CRAZY SMITH |
| Type | Strap/Handle |
| Department | Women |
| Theme | Genuine Leather, For Hermes Herbag31 Bag, Convert a shoulder bag into a backpack |
| Style | Fashionable |
| Features | Lightweight |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 2cm |
| Character Family | For Hermes Herbag31 Bag |
Check the listing for details. Genuine Leather Bag Strap For Hermes Herbag31 Convert Shoulder bag into Backpack. Color: Milk Tea Color,Black,Brown,Ebony,Navy Blue, Condition: New with tags. Listed at 39.99 USD. The actual product received shall prevail. It is easier to distinguish between the two, so you can try it. You can also use a magnifying glass to press it carefully. Very regular, even, and similar grains often indicate a machine-made piece.