| color | Oil wax skin black |
|---|---|
| capacity | One pack |
| net weight | 20g |
| Specifications | 42*150mm |
| style | round |
| Gender | general purpose |
| packaging quantity | individually packaged |
| capacity, | Pen diameter 13mm * length within 145mm |
| Hardness | Medium soft |
Check the listing for details. Genuine leather case Personalized retro handmade cowhide Creative gift pen case. Color: Oil wax skin black, Condition: New. Listed at 10.79 USD. During the production and transportation process, a few scratches may also occur. I hope you can feel happy because you have a notebook that belongs to you in the world! All goods are weighed in grams to ensure that the weight of the product is consistent with the actual weight.