| Bag Width | 11 in |
|---|---|
| Bag Height | 8 in |
| Closure | Clasp |
| Size | Medium |
| Lining Material | Leather |
| Bag Depth | 4 in |
| Exterior Material | Leather |
| Vintage | Yes |
| Brand | Gryson |
| Department | Women |
| Exterior Color | Beige |
| Lining Color | Beige |
| Style | Crossbody |
| Theme | 80s, 90s, Beach, Bohemian, Western |
| Strap Drop | 10-32” |
Check the listing for details. Genuine Leather Crossbody Shoulder Bag Boho Vintage READ. Condition: Pre-owned - Good. Listed at 28.99 USD.