| Brand | Mazda |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | NA01-63-895A |
| Product Name | Genuine Mazda Back Glass Seal NA01-63-895A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | NA01-63-895A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Mazda |
| Model | MX-5 Miata Miata RX-7 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #22 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | na0163895 |
Check the listing for details. Genuine Mazda Back Glass Seal NA01-63-895A. Condition: New. Listed at 22.39 USD. Genuine Mazda Parts. Cavalier Mazda. We cannot take back used parts. We cannot take back installed or tried parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.