| Brand | Mazda |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | BBM4-61-503A |
| Product Name | Genuine Mazda Pressure Switch BBM4-61-503A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | BBM4-61-503A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Mazda |
| Model | CX-5 6 CX-3 3 5 CX-7 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #14 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Mazda Pressure Switch BBM4-61-503A. Condition: New. Listed at 144.29 USD. Genuine Mazda Parts. Cavalier Mazda. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.