| Manufacturer Warranty | Lifetime |
|---|---|
| Country of Origin | United States |
| UPC | 0760947037421 |
| Brand | Microsoft |
| Type | Office Software Suites |
| Format | |
| Language | Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 4 GB |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Model | Microsoft Office 2019 Professional Plus |
| Minimum Processor Speed | 1.6 GHz |
| For Operating Systems | Windows |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. Genuine Microsoft Office Professional Plus DVD 2019 License for 1 PC Lifetime. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 69.99 USD. Office Professional Plus 2019 includes Excel 2019. PowerPoint 2019. OneNote 2019. Outlook 2019. Access 2019. Publisher 2019. Easy to install.