| Country of Origin | United States |
|---|---|
| UPC | 0885370922332 |
| Brand | Microsoft |
| Type | English |
| Format | DVD |
| Language | English, Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Model | X18-45392 |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 10, Windows, Microsoft Windows 10 64-bit |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. Genuine MICROSOFT Windows 10 Home 64 Bit Eng Intl Software Sealed NEW!. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 29.96 USD. What you see in the pictures is what you will receive.