| Product Name | Genuine Mopar Oxygen Sensor 56044581AA |
|---|---|
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 56044581AA |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Jeep |
| Model | Grand Cherokee |
| Year | 2004 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Brand | Mopar |
| Manufacturer Part Number | 56044581AA |
| Item Length | 3.3 in |
| Item Weight | 0.2 lb |
| Item Width | 1.0 in |
Check the listing for details. Genuine Mopar Oxygen Sensor 56044581AA. Condition: New. Listed at 100.39 USD. Here you will find Mopar Parts & Accessories for your Chrysler, Dodge, Jeep or RAM product. Genuine Mopar Parts. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.