| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 73871-JM00A |
| Manufacturer Part Number | 73871-JM00A |
| Product Name | Genuine Nissan Rear Cap 73871-JM00A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue Select Rogue |
| Year | 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #4 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan 2008-2015 Rogue Select Rogue Rear Cap 73871-JM00A. Condition: New. Listed at 101.99 USD. Genuine Nissan Part Number: 73871-JM00A.