| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 284A3-EZ10A |
| Product Name | Genuine Nissan Amplifier Bracket 284A3-EZ10A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 284A3-EZ10A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | TITAN TITAN XD |
| Year | 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #12 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Amplifier Bracket 284A3-EZ10A. Condition: New. Listed at 345.14 USD. Speakers & amplifier. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Genuine Nissan Parts. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors.