| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 87556-6TA0A |
| Manufacturer Part Number | 87556-6TA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Bracket Assembly-Front Seat, Left-hand 87556-6TA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Pathfinder |
| Year | 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Bracket Assembly-Front Seat Left-hand 87556-6TA0A. Condition: New. Listed at 31.85 USD. Genuine Nissan Parts. Gordie Boucher Nissan. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.