| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 34935-EZ40A |
| Product Name | Genuine Nissan Cable 34935-EZ40A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 34935-EZ40A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | TITAN XD |
| Year | 2016 2017 2018 2019 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #7 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Cable 34935-EZ40A. Condition: New. Listed at 124.64 USD. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Genuine Nissan Parts. ProductGenuine Nissan Cable 34935-EZ40A. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors.