| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 41121-1HL0A |
| Product Name | Genuine Nissan Caliper Piston 41121-1HL0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 41121-1HL0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Versa Versa Note |
| Year | 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 |
Check the listing for details. Genuine Nissan Caliper Piston 41121-1HL0A. Condition: New. Listed at 22.95 USD. Piston Cylinder. Disc Brake Caliper Piston. Genuine Nissan Parts. Mike Barney Nissan. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.