| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 26590-EM10A |
| Product Name | Genuine Nissan Center High Mount Stop Light 26590-EM10A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 26590-EM10A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Center High Mount Stop Light 26590-EM10A. Condition: New. Listed at 142.58 USD.