| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 15031-6KA0A |
| Manufacturer Part Number | 15031-6KA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Control Valve 15031-6KA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Pathfinder |
| Year | 2017 2018 2019 2020 |
Check the listing for details. Genuine Nissan Control Valve 15031-6KA0A. Condition: New. Listed at 144.32 USD. Genuine Nissan Parts. Empire Nissan of Bay Ridge. Manufacturer Part Number15031-6KA0A.