| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 88351-9TB0A |
| Manufacturer Part Number | 88351-9TB0A |
| Product Name | Genuine Nissan Cushion Frame 88351-9TB0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue |
| Year | 2019 2020 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #7 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Cushion Frame 88351-9TB0A. Condition: New. Listed at 554.29 USD. Genuine Nissan Parts. without 3rd row seat us built. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.