| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28346-1LA0A |
| Product Name | Genuine Nissan DVD Player 28346-1LA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28346-1LA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Armada Pathfinder |
| Year | 2013 2014 2015 2016 2017 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #6 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan DVD Player 28346-1LA0A. Condition: New. Listed at 1455.40 USD. Genuine Nissan Parts. FAST NISSAN PARTS. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.