| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 73871-6JL0A |
| Manufacturer Part Number | 73871-6JL0A |
| Product Name | Genuine Nissan End Cap 73871-6JL0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Armada |
| Year | 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #10 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan End Cap 73871-6JL0A. Condition: New. Listed at 80.00 USD. Genuine Nissan Parts. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.