| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 081B8-6401A |
| Product Name | Genuine Nissan Engine Intake Manifold Bolt 081B8-6401A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 081B8-6401A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Year | 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Engine Intake Manifold Bolt 081B8-6401A. Condition: New. Listed at 3.56 USD. Intake Manifold To Pipe. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Genuine Nissan Parts. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors.